Press ESC to close

  Forgot password?Sun&Snow Resorts Szklarska Poręba

Luksusowy Apartament „Wojtek” Szklarska Poręba w apartamentowcu Sun&Snow Resorts Szklarska Poręba, ul. Górna 19a - to idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok.

3-gwiazdkowy kompleks Sun&Snow Resorts Szklarska Poręba zlokalizowany jest u podnóża Karkonoszy, w Szklarskiej Porębie Dolnej, w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego, z dala od zgiełku miasta.

Cisza, spokój i piękna natura na wyciągnięcie dłoni tylko u nas za niewygórowaną cenę. To miejsce przeznaczone dla osób pragnących wypoczywaċ wśród zieleni, z widokiem na nasłonecznione zbocza i szczyty Karkonoszy.

Sun & Snow Resorts Szklarska Poręba znajduje się 2 km od centrum Szklarskiej Poręby w kierunku na Świeradów- Zdrój i w bezpośredniej bliskości innych atrakcji turystycznych, np. mniejszych wyciągów narciarskich, czy Dinoparku świetnym dla rodzinnej przygody dla dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków łączącym edukację, rekreację i odpoczynek.

Apartamentowiec zostanie oddany jesienią 2012 roku. Znajdują się w nim apartamenty należące do różnych firm i osób fizycznych. Wielkim atutem apartamentu „Wojtek” Szklarska Poręba jest wyjątkowe położenie w kierunku południa. Z pokoju na trzeciej kondygnacji mieszkalnej jest bardzo ładny, zapierający dech w piersiach widok na panoramę Karkonoszy.

Luksusowy Apartament Wojtek posiada: internet, tv kablową.