Press ESC to close

  Forgot password?Apartament Wojtek

ul. Górna 19a/33, 58-580 - Szklarska Poręba

Luksusowy Apartament "Wojtek" Szklarska Poręba w apartamentowcu Sun & Snow Resorts Szklarska Poręba, ul. Górna 19a/33 - to idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok.

2-pokojowy Apartament "Wojtek" Szklarska Poręba przeznaczony jest dla 1 - 4 osób. Składa się z części wypoczynkowej z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, balkonu oraz łazienki. W salonie znajduje się rozkładana sofa dla 2 osób, w sypialni - łoże małżeńskie. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, płytę indukcyjną, zmywarkę, piekarnik, expres do kawy oraz wszystkie podstawowe sprzęty pozwalające na samodzielne przygotowywanie posiłków.
Z pokoi jest bardzo ładny, zapierający dech w piersiach widok na panoramę Karkonoszy.

Zobacz umeblowanie

Nasz Regulamin

 

Apartament "Wojtek" Szklarska Poręba zlokalizowany jest na 3 piętrze 3-gwiazdkowego kompleksu Sun&Snow Resort Szklarska Poręba u podnóża Karkonoszy, w Szklarskiej Porębie Średniej, 1000 m od PKP Szklarska Poręba Średnia, w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego, z dala (2,5 km) od zgiełku miasta. Apartamentowiec został oddany do użytku w grudniu 2012 roku. Wielkim atutem Apartamentu "Wojtek" Szklarska Poręba w Sun & Snow Resorts Szklarska Poręba jest wyjątkowe położenie w kierunku południa.

Nasz apartament poleca największy portal noclegowy Meteor, na którym można znaleźć prezentację naszego obiektu.


Powierzchnia: 47,29  m2 Taras: 4  m2
Miejsce parkingowe: 1 Położenie (okna na): S
Sypialnie: 1 Łazienki: 1
Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 2012
Piętro: 3